Varmt välkommen att kontakta oss på Tripnet!

Här hittar du direktnummer och e-postadresser till alla oss på Tripnet som gladeligen hjälper dig med ditt ärende. Har du tekniska frågor, vill göra en felanmälan, förändringar eller behöver support – kontakta Servicedesk. För akut felanmälan använd vårt 0200-nummer som du finner i ditt jouravtal.

Våra telefonnummer

Servicedesk: 031-725 25 05
Telefon: 031-725 25 00
Öppettider: 08:30-17:00
Lunchstängt: 11:30-12:30

Våra e-postadresser

Servicedesk: servicedesk@tripnet.se
Försäljning: sales@tripnet.se
Ekonomi: ekonomi@tripnet.se

Vi på Tripnet

Mehdi Amini

Systemingenjör
mehdi.amini@tripnet.se
031 - 725 25 86

Eva Ani

Säljare
eva.ani@tripnet.se
0733 - 58 25 85

Michael Björnberg

Systemingenjör
michael.bjornberg@tripnet.se
031 - 725 25 68

Marcelo Cáceres Longé

Tekniskt säljstöd
Informationssäkerhetsansvarig
marcelo.caceres@tripnet.se
031 - 725 25 15

Pia Carlsson

Driftchef
pia.carlsson@tripnet.se
031 - 725 25 61

Martin Dohmen

Solutions Director
martin.dohmen@tripnet.se
031 - 725 25 11

Viktor Eklund

Projektledare
viktor.eklund@tripnet.se
031-725 25 17

Alfred Ekroth

Systemingenjör
alfred.ekroth@tripnet.se
031-725 25 69

Hanne Erlandsson

Ekonomichef
hanne.erlandsson@tripnet.se
031 - 725 25 80

Sven Floman

Systemingenjör
sven.floman@tripnet.se
031 - 725 25 62

Thomas Jällbrink

Systemingenjör
thomas.jallbrink@tripnet.se
031-725 25 65

Kaj Lehto

Systemingenjör
kaj.lehto@tripnet.se
031 - 725 25 64

Jonas Lindqvist

Systemingenjör
jonas.lindqvist@tripnet.se
031 - 725 25 81

Shelly Lundqvist

Systemingenjör
shelly.lundqvist@tripnet.se
031 - 725 25 63

Jonatan Malkan

Säljare
jonatan.malkan@tripnet.se
0733 - 58 25 16

Stefan Norman

Systemingenjör
stefan.norman@tripnet.se
031 - 725 25 12

Katarina Näslund

Säljchef
katarina.naslund@tripnet.se
0733 - 58 25 19

Tim Olbing

Sälj & marknad
tim.olbing@tripnet.se
0735 - 58 25 66

Ulf Persson

VD
ulf.persson@tripnet.se
031 - 725 25 10

Göran Sjöberg

Operativ chef
goran.sjoberg@tripnet.se
031 - 725 25 89

Mats Sjöberg

Projektchef
mats.sjoberg@tripnet.se
031 - 725 25 83

Robert Wemmenlöv

Systemingenjör
robert.wemmenlov@tripnet.se
031 - 725 25 67

Josef Wold

Säljare
josef.wold@tripnet.se
0733-58 25 82

Amanda Wängroth

Sälj & marknad
amanda.wangroth@tripnet.se
031 - 725 25 13

Björn Åberg

Systemingenjör
bjorn.aberg@tripnet.se
031 - 725 25 84

Besöksadress

Tripnet AB
Åvägen 40
412 51 GÖTEBORG

När du besöker oss är du välkommen att parkera på våra besöksparkeringar på plan 1 i Fokushuset. Kör du elbil? Bra val, alla våra parkeringar är försedda med laddboxar.

Våra senaste artiklar

Det gäller att vara bäst när det gäller

Elkjøp har varit kund på Tripnet sedan...

Världens vackraste blomma

Historien är min egen. Efter 1981 uppre...