Varmt välkommen att kontakta oss på Tripnet!

Här hittar du direktnummer och e-postadresser till alla oss på Tripnet som gladeligen hjälper dig med ditt ärende. Har du tekniska frågor, vill göra en felanmälan, förändringar eller behöver support – kontakta Servicedesk. För akut felanmälan använd vårt 0200-nummer som du finner i ditt jouravtal.

Våra telefonnummer

Servicedesk: 031-725 25 05
Telefon: 031-725 25 00
Öppettider: 08:30-17:00
Lunchstängt: 11:30-12:30

Våra e-postadresser

Servicedesk: servicedesk@tripnet.se
Försäljning: sales@tripnet.se
Ekonomi: ekonomi@tripnet.se

Vi på Tripnet

Mehdi Amini, IMG_0881

Mehdi Amini

Systemingenjör
mehdi.amini@tripnet.se
031 - 725 25 86

Eva Ani, IMG_1303

Eva Ani

Säljare
Föräldraledig

Michael Björnberg

Michael Björnberg

Systemingenjör
michael.bjornberg@tripnet.se
031 - 725 25 68

Marcelo Cáceres Longé, IMG_0584

Marcelo Cáceres Longé

Tekniskt säljstöd
Informationssäkerhetsansvarig
marcelo.caceres@tripnet.se
031 - 725 25 15

Pia Carlsson, IMG_9762

Pia Carlsson

Driftchef
pia.carlsson@tripnet.se
031 - 725 25 61

Martin Dohmen, IMG_0798

Martin Dohmen

Solutions Director
martin.dohmen@tripnet.se
031 - 725 25 11

Viktor Eklund, IMG_9401

Viktor Eklund

Projektledare
Föräldraledig

alfred.ekroth

Alfred Ekroth

Systemingenjör
alfred.ekroth@tripnet.se
031-725 25 69

Hanne Erlandsson, IMG_0901

Hanne Erlandsson

Ekonomichef
hanne.erlandsson@tripnet.se
031 - 725 25 80

Kian_02

Kianoush Ghiassi Tari

Systemingenjör
kianoush.ghiassi.tari@tripnet.se
031-725 25 87

Thomas Jällbrink, IMG_9611

Thomas Jällbrink

Systemingenjör
thomas.jallbrink@tripnet.se
031-725 25 65

IMG_9459

Kaj Lehto

Systemingenjör
kaj.lehto@tripnet.se
031 - 725 25 64

Shelly Lundqvist2, 161124_142256

Shelly Lundqvist

Systemingenjör

Jonatan Malkan, IMG_1390

Jonatan Malkan

Säljare
jonatan.malkan@tripnet.se
0733 - 58 25 16

Stefan Norman, IMG_0068

Stefan Norman

Systemingenjör
stefan.norman@tripnet.se
031 - 725 25 12

Tim Olbing, IMG_1237

Tim Olbing

Säljare
tim.olbing@tripnet.se
0735 - 58 25 66

Ulf Persson, IMG_9901

Ulf Persson

VD och säljchef
ulf.persson@tripnet.se
031 - 725 25 10

Göran Sjöberg, IMG_9734

Göran Sjöberg

Operativ chef
goran.sjoberg@tripnet.se
031 - 725 25 89

Mats Sjöberg, IMG_9457

Mats Sjöberg

Projektchef
mats.sjoberg@tripnet.se
031 - 725 25 83

Robert Wemmenlöv

Robert Wemmenlöv

Systemingenjör
robert.wemmenlov@tripnet.se
031 - 725 25 67

Josef Wold, IMG_1204

Josef Wold

Säljare
josef.wold@tripnet.se
0733-58 25 82

Amanda Wängroth, IMG_1121

Amanda Wängroth

Sälj & marknad
amanda.wangroth@tripnet.se
031 - 725 25 13

Björn Åberg, IMG_1018

Björn Åberg

Systemingenjör
bjorn.aberg@tripnet.se
031 - 725 25 84

Tillfällig besöksparkering

2 maj – 19 juni utförs renovering på plan 1 och 2 i parkeringshuset, det är bara raderna A och B som är öppna. Vi har därför tillfälliga besöksparkeringar på plan 2, se nedan. Dessa platser saknar laddboxar.

  • För att komma in på kontoret får du först gå ut ur parkeringshuset.
  • Promenera 60 meter söderut på Åvägen.
  • Använda trapphuset på Åvägen 40.
tillfällig-parkering

Besöksadress

Tripnet AB
Åvägen 40
412 51 GÖTEBORG

När du besöker oss är du, i normala fall, välkommen att parkera på våra besöksparkeringar på plan 1 i Fokus-huset. Kör du elbil? Bra val, alla våra parkeringar är försedda med laddboxar.

Våra senaste artiklar

Moderna metoder för effektiv IT-drift

På slaget 08.30 hälsade Tripnets t...

Det gäller att vara bäst när det gäller

Elkjøp har varit kund på Tripnet sedan...