Varmt välkommen att kontakta oss på Tripnet!

Här hittar du direktnummer och e-postadresser till alla oss på Tripnet som gladeligen hjälper dig med ditt ärende. Har du tekniska frågor, vill göra en felanmälan, förändringar eller behöver support – kontakta Servicedesk. För akut felanmälan använd vårt 0200-nummer som du finner i ditt jouravtal.

Våra telefonnummer

Servicedesk: 031-725 25 05
Telefon: 031-725 25 00
Öppettider: 08:30-17:00
Lunchstängt: 11:30-12:30

Våra e-postadresser

Servicedesk: servicedesk@tripnet.se
Försäljning: sales@tripnet.se
Ekonomi: ekonomi@tripnet.se

Vi på Tripnet

Mehdi Amini, IMG_0881

Mehdi Amini

Systemingenjör
mehdi.amini@tripnet.se
031 - 725 25 86

Eva Ani, IMG_1303

Eva Ani

Säljare
Föräldraledig

 

Marcus Bierkstig

Marcus Bjerkstig

Systemingenjör
marcus.bjerkstig@tripnet.se
031 - 725 25 87

Michael Björnberg

Michael Björnberg

Systemingenjör
michael.bjornberg@tripnet.se
031 - 725 25 68

Marcelo Cáceres Longé, IMG_0584

Marcelo Cáceres Longé

Informationssäkerhetspecialist
marcelo.caceres@tripnet.se
031 - 725 25 15

Pia Carlsson, IMG_9762

Pia Carlsson

Driftchef
pia.carlsson@tripnet.se
031 - 725 25 61

Martin Dohmen, IMG_0798

Martin Dohmen

Solutions Director
martin.dohmen@tripnet.se
031 - 725 25 11

Hanne Erlandsson, IMG_0901

Hanne Erlandsson

Ekonomichef
hanne.erlandsson@tripnet.se
031 - 725 25 80

Rasmus johansson 3

Rasmus Johansson

Systemingenjör
rasmus.johansson@tripnet.se
031 - 725 25 69

Thomas Jällbrink, IMG_9611

Thomas Jällbrink

Systemingenjör
thomas.jallbrink@tripnet.se
031-725 25 65

IMG_9459

Kaj Lehto

Systemingenjör
kaj.lehto@tripnet.se
031 - 725 25 64

Pernilla Lindström 2

Pernilla Lindström

Sälj & marknad
pernilla.lindstrom@tripnet.se
031 - 725 25 13

Emmy Ljungvall

Emmy Ljungvall

Säljchef
emmy.ljungvall@tripnet.se
0733 - 58 25 19

Shelly Lundqvist2, 161124_142256

Shelly Lundqvist

Systemingenjör
Sjukskriven

Stefan Norman, IMG_0068

Stefan Norman

Systemingenjör
stefan.norman@tripnet.se
031 - 725 25 12

Ulf Persson, IMG_9901

Ulf Persson

VD
ulf.persson@tripnet.se
031 - 725 25 10

Marie Sköld

Marie Sköld

Change Manager
marie.skold@tripnet.se
031 - 725 25 14

Robert Wemmenlöv

Robert Wemmenlöv

Systemingenjör
robert.wemmenlov@tripnet.se
031 - 725 25 67

Josef Wold, IMG_1204

Josef Wold

Säljare
josef.wold@tripnet.se
0733-58 25 82

Amanda Wängroth, IMG_1121

Amanda Wängroth

Sälj & marknad
Föräldraledig

Björn Åberg, IMG_1018

Björn Åberg

Systemingenjör
bjorn.aberg@tripnet.se
0733-58 25 84

Besöksadress

Tripnet AB
Åvägen 40
412 51 GÖTEBORG

När du besöker oss är du, i normala fall, välkommen att parkera på våra besöksparkeringar på plan 1 i Fokus-huset. Kör du elbil? Bra val, alla våra parkeringar är försedda med laddboxar.

Våra senaste artiklar

The Tripnet Story – Den ständiga strävan att bli bättre

The Tripnet Story – Den ständiga ...

Rundabordssamtal om Informationssäkerhet och ISO 27000

– Under de senaste veckorna har vi...

Övning ger färdighet – Tabletop på Tripnet

– Idag hade vi katastrof-övning p...